مشاوره بازاریابی دیجیتال

چه چیزی از اجرای تبلیغات مهمتر است؟ داشتن برنامه تبلیغاتی یا به طور تخصصی مارکتینگ پلن اهمیت بسیار زیادی در اثربخشی و نتیجه بخش بودن فعالیت های بازاریابی دارد. در صورتی که قبل از اجرا و برنامه ریزی، یک مشاوره بازاریابی دیجیتال صحیح دریافت نکنید؛ هزینه های تبلیغاتی خود را به هدر داده اید. شناسایی مخاطبان برند و ترسیم پرسونا؛ شناخت بازار و رقبا و انتخاب بهترین روش ها و کانال های ارتباط با مشتریان؛ بخشی از مارکتینگ پلن می باشد که مشاور بازاریابی دیجیتال پس از برگزاری جلسات و بررسی مستندات به شما ارائه خواهد داد. برای آشنایی با این نوع مشاوره و خدمات ارائه شده در آژانس بازاریابی بی نهایت شیراز با ما همراه شوید…

مشاوره بازاریابی دیجیتال در شیراز

دنیای قرن بیست و یکم بیشتر از هر چیز دیگری دنیای ایده‌های نو و تماشای رقص موفقیت این ایده‌ها در فضای خارج از ذهن یعنی در دنیای واقعی است. در این دنیای شلوغ و پر هیایو، هر لحظه ایده‌ای متولد می‌شود و اغلب این ایده تازه به دنیا آمده سر از اینترنت در می‌آورد. اما کدام ایده می‌تواند عمری طولانی‌ داشته باشد؟ این شاید یک حقیقت است که به ازای هر ایده‌ای که متولد می‌شود چندین ایده می‌میرد و یا فراموش می‌شود. برای زنده نگه داشتن، پویایی و سازگاری ایده‌ها با فضای در حال تغییر و بی‌رحم قرن بیست و یک چاره چیست؟ راز بقای یک ایده، محصول و یا کسب و کار چیست؟

چرا وقت بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار شما فرا رسیده؟

دنیای دیجیتال دیگر قسمت بزرگی از زندگی حقیقی ما را تسخیر کرده است. از کارت‌های بانکی که در جیب دارید تا گوشی‌های هوشمندی که در دستانتان می‌گیرید همه گواهی بر این ادعا است. این فضای دیجیتال و اینترنتی خود بستری را برای تولد یک دنیای مجازی که شاید به بزرگی دنیای واقعی خودمان باشد را فراهم کرد. دنیای مجازی، شبکه‌های اجتماعی، وبسایت‌ها و رسانه‌های اجتماعی آنلاینی که در هر ساعت میلیون‌ها بازدیدکننده در سراسر دنیا دارد یکی از بهترین بسترها برای معرفی و رونق هر نوع کسب و کاری است. فقط باید راه و ابزار درست برای ارائه محصول یا خدمات خود را بشناسید. تخصص ما دقیقا کمک کردن به کسب و کارها برای حضور موثر در دنیای دیجیتال است. ما به شما کمک می‌کنیم تا بهترین تصویر از خود، هویت برند، شعار برند، محصول و همچنین تفاوت و برتری برند خود نسبت به برند رقیب را به مخاطب نشان دهید. باید بدانید اگر به بقای خود امید دارید، دیگر زمان آن رسیده است که نسخه مجازی چهره تجاری خود را ایجاد کنید و برندتان را در معرض دید کاربران فضای دیجیتال قرار دهید. ما می‌توانیم همین امروز امکان ورود و شروع فعالیت شما در این فضای پر برکت را جشن بگیریم و در کنار شما این مسیر را برایتان سرسبز و حاصلخیز کنیم.

چرا بازاریابی دیجیتال بهترین روش بازاریابی در جهان امروز است؟

 1. بازاریابی دیجیتال ارزان‌ترین راه برای این است ‌که میلیون‌ها نفر برند شما را ببینند و بشناسند.
 2. در بازاریابی دیجیتال شما پلتفورم‌های متنوعی در دسترس دارید که می‌توانید در هر کدام با دسته‌های گوگانی از مخاطبان ارتباط برقرار کنید.
 3. در بازاریابی دیجیتال هیچ محدودیتی مربوط به مرز جغرافیایی و فاصله فیزیکی برای معرفی برند و رساندن پیام وجود ندارد.
 4. در بازاریابی دیجیتال شما می‌توانید با بیشمار شکل، لحن و راه حل پیام خود را در بسترهای مناسب ارائه دهید.
 5. در این روش شما این امکان را دارید که مسقیما با مخاطب و مشتری خود ارتباط برقرار کنید.
 6. این روش به شما اجازه می‌دهد با هر تیمی در هر کجای جهان برای پیش‌برد اهداف بازاریابی دیجیتال برند خود همکاری کنید. مهم نیست کجای دنیا هستید، تیم ما آماده همکاری با شما برای فعالیت در بازاریابی دیجیتال است.
 7. محتوای این نوع بازاریابی ماندگارترین حالت ممکن را دارند، چرا که همیشه در فضای مجازی در دسترس مخاطبان خواهند بود. در حقیقت محتوای منتشر شده در بازاریابی دیجیتال نامیرا هستند و به همین علت می‌توانند برند شما را به همراه خود نامیرا کنند.
blank

ما در بینهایت چه وعده‌ای در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ به شما می‌دهیم؟

 1. تحلیل کسب و کار شما و بررسی پتانسیل‌های موجود
 2. بررسی بازار هدف و مخاطبانی که تمایل دارند نوع محصول یا خدمات شما را پیگیری کنند
 3. داشتن تسلط و مهارت کافی درباره ابزارهای رایج در بازاریابی دیجیتال
 4. شناخت تمامی روش‌های بازاریابی دیجیتال و راه‌های به ثمر رساندن اهداف در انواع این روش‌ها
 5. تعیین یک استراتژی کوتاه مدت و سپس استراتژی بلند مدت با توجه به نتایج استراتژی‌ اولیه
 6. دسته‌بندی بازار هدف و تعریف لحن بیان برای هر دسته

فواید مشاوره در آغاز راه بازاریابی دیجیتال چیست؟

 1. شناخت مسیری که قرار است در آن برند خود را معرفی کنید.
 2. حداقل میزان حضور برای گرفتن نتیجه مطلوب و هزینه‌های مربوط به تبلیغات در فضای مجازی را محاسبه کنید.
 3. با چشم‌اندازی که این نوع تبلیغات در اختیار شما قرار می‌دهد، افق دید، ظرفیت، میزان تولید و منابع خود را گسترش دهید.
 4. جهانی شدن را دیگر یک آرزوی خام تصور نکنید.

ما از چه ابزارهایی برای بازاریابی دیجیتال استفاده می‌کنیم؟

 1. بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی
 2. بازاریابی از طریق طراحی وبسایت و بالا بردن بازدید وبسایت در مدت زمان منطقی. به زبان ساده، نمایش وبسایت شما در زمینه‌های مرتبط با محصولات یا خدمات شما در صفحه نخست گوگل.
 3. بازاریابی محتوایی

چرا بینهایت را برای بازاریابی دیجیتال انتخاب کنیم؟

بینهایت یک خانواده بزرگ و حرفه‌ای از چندین متخصص با تجربه است که هر قسمت از کار را در نهایت دقت، حوصله، نوآوری، سازگاری و خلاقیت انجام می‌‌دهد. تمرکز بالای تعداد زیادی متخصص برای آماده کردن هر محتوا، نتیجه‌ای را به دست مخاطب می‌رساند که بیشترین تاثیر را رقم می‌زند. محتوایی که مخاطب آن را به چشم یک هدیه رایگان می‌بیند و برای هدیه بعدی از سمت شما آماده می‌شود. انتشار پیام برند شما و بازاریابی محصول یا خدمات شما در قالب محتوایی که مخاطب انتظار آن را می‌کشد و به تکرار آن علاقه نشان میدهد، تخصص اصلی ما در بینهایت است. ما در مسیر دیجیتال بازاریابی شما تا رسیدن به اهداف و موفقیت برند شما و فراتر از آن در کنارتان هستیم. ما را به این همکاری مفتخر کنید.

 

برای سفارش خدمات دیجیتال مارکتینگ در شیراز، همین حالا با کارشناسان ما در بی نهایت تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.
  blank