طراحی گرافیک و چاپ

اولین چیـزی که با شنیدن نام یک استدیو تبلیغات به ذهن می رسد، طراحی گرافیک و چاپ است. در حقیقت گرافیک ریشـــه و اساس یک استدیــو تبلیغات است و سایر ابزارها و متدهای بازاریابی بر این اساس شکل گرفته است. شاید به نظر برسد برای داشتن یک گرافیک خوب تنها داشتن سلیقه کافی است اما آشنایی با روانشناسی رنگها، شناخت طیف رنگی و کاربرد آن و تجربه کار تبلیغاتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. برای آشنایی با طراحی گرافیکی و چاپ و همچنین آشنایی با خدمات طراحی تیم بی نهایت، با ما همراه شوید…

خدمات گرافیک و چاپ در شیراز

طراحی گرافیک توان بالایی جهت ایجـــاد ارتباط عمیق با مخاطب را دارد و ظاهری متفاوت به کسب و کار شما می بخشد و به راحتی می تواند نوع سلیقه و میزان حرفه ای بودن شما را در کارتان به مخاطب انتقال دهد و باعث اعتماد مشتری به شما شود.

اهمیت طراحــی گرافیک آنجا به اثبات می رسد که دلیل بارزی برای افزایش فروش جلب اعتماد مشتری و برند سازی می شود و محتوای تولید شده را به شکل شایسته تری انتقال می دهند.

مهمترین کارکردهای بخش گرافیک در استدیو بی نهایت

طراحی گرافیک در شرکت یا مجموعه های کاری

گرافیک در یک شرکت، هویت بصری آن شرکت و مجموعه به حساب می آید. مانند طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست های اداری و …

این نوع طراحی و گرافیک آن در برند سازی شما نقش بسزایی دارد.

بازاریابی وتبلیغات

یکی از شناخته شـــــده ترین نقش های طراحی گرافیک بازاریابی و تبلیغات است. گرافیک در رسانه های اجتماعی، گرافیک در تبلیغات نشریه ها، بیلبوردها، بروشورها و گرافیک در بازاریابی محتوا نمونه هایی از این نوع طراحـی گرافیکی بسیار پرکاربرد است .

طراحی گرافیک محیطی

این نوع گرافیک هویت بصری مکان های عمومی مانند پارک ها، نمایشگاه ها، مترو، دانشگاه ها و … را طراحــی میکند و ارتباط عمیقی با اکثریت مردم برقرار می کند.

طراحی بسته بندی

بسته بندی هر محصول و کالایی در میزان فروش آن تاثیر مستقیم دارد و از عوامل مهم برند سازی محصول به شمار می اید.

طراحی حرکت

گرافیک از عوامل مهم و زیربنایی انیمیشن ،تیزرها، بازی های ویدئویی ، برنامه ها ، GIF ها ، وب سایت و … است.

طراحی وب

طراحی وب نوعی طراحی گرافیکی نیست ولی طراحی گرافیکی یکی از عناصراصلی طراحی وب است.

گرافیک در وب واسه ایجاد یک طراحی کاربرپسند و دلپذیراست و انواع عناصر طراحی مثل طراحی تصاویر و تایپوگرافی و … در بر می گیرد.

طراحی دیجیتال

گرافیک در دیجیتال مارکتینگ ابزار بسیار مهم و ارزشمندی است که ضعف یا حذف آن تاثیر بسیار جدی بر روند کار خواهد داشت .

گرافیک و چاپ در شیراز

آتلیه طراحی گرافیـک ، یکـی از تاثیرگذارترین بخش های آژانس تبلیغاتی بینهایت است که با کمک مدیــــران هنری، طراحان گرافیک حرفه ای و خلاق همواره تلاش میکند تا هم گام با علم روز دنیا و برندهای موجود، پیش رفته و همچنین با همکاری و تعامل همه جانبه با تمامی بخش های دیگر آژانس ، رویکردی رو به جلـو داشته باشد.

برای سفارش خدمات دیجیتال مارکتینگ در شیراز، همین حالا با کارشناسان ما در بی نهایت تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.
    blank