blank
اطلاعات تماس
Phone:
نسیم قاسمی
مدیر بخش محتوا

  • مترجم

  • نویسنده

  • بلاگر

 

blankمتولد ساری هستم و بیشتر سال‌های عمرم رو تو زادگاهم شهر کوچیک شیرگاه در شهرستان سوادکوه، استان مازندران زندگی کردم.

دیپلم ریاضی دارم و در دانشگاه گلستان در مقطع کارشناسی رشته ادبیات انگلیسی خوندم و با معدل الف فارغ التحصیل شدم. در این دوران تقریبا چهار سال از عمرم رو در شهر گرگان زندگی کردم.

بعد از اتمام دوره کارشناسی تقریبا به مدت یک سال در تهران زندگی کردم. در تهران به عنوان مدرس زبان انگلیسی و مترجم مشغول به کار بودم. در این مدت در کنار کار دوره فشرده طراحی مد رو در یک موسسه آموزش آزاد با معدل الف به اتمام رسوندم. ولی در این حرفه که یاد گرفتم بر خلاف نقشه‌هام، تا به حال هیچ فعالیت اقتصادی نداشتم و به طراحی لباس تنها برای خودم بسنده کردم.

از سال ۹۷ ساکن شیراز هستم. در شیراز برای اولین بار تجربه کار کردن به عنوان یک بازاریاب رو داشتم و در حال حاضر در آژانس تبلیغاتی بینهایت به عنوان نویسنده، مترجم، ایده پرداز و کارشناس شبکه‌های اجتماعی مشغول فعالیت هستم.

 

تقریبا چهار ساله که به صورت خودآموز و آنلاین مشغول یادگیری زبان فرانسه هستم. یادگیری زبان فرانسه یکی از اهداف جدی منه که تا بهش نرسم دست ازش نمی‌کشم.

از کودکی علاقه بسیار زیادی به هنر نقاشی، نویسندگی و شاعری داشتم و از همان کودکی تا به حالا در ساعات فراغت نقاشی می‌کنم، می‌نویسم و یا شعر می‌گم.

تاریخ، جغرافیا، فیزیک، ادبیات، سینما و موسیقی زمینه‌های مورد علاقه من برای مطالعه و سرگرمیه.

شنا، دوچرخه سواری و هایکینگ هم از ورزش‌های موردعلاقه منه.

من عاشق زادگاهم هستم و موبایلگرافی از سوادکوه، مازندران و یا هر جایی که برای گردش می‌رم از دیگر سرگرمی‌های محبوب منه.

دعوتتون می‌کنم به دیدن چند عکس از طبیعت زیبای زادگاهم.blank