خدمات ایمیل مارکتینگ در شیراز

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی یکی از ابزارهای تبلیغاتی کمتر شناخته شده در ایران است. قدرت ایمیل مارکتینگ در ایجاد تعامل دوطرفه با مشتریان است که موجب افزایش وفاداری مشتریان، رشد فروش به صورت دائمی و صعودی و نرخ بازگشت سرمایه بالا می­شود. در واقع ایمیل مارکتینگ یکی از بهترین ابزارهای برندینگ است که بکارگیری صحیح و اصولی آن، کسب و کار شما؛ یا بهتر بگوییم فروش شما را متحول خواهد کرد. در این صفحه ضمن توضیح کامل ایمیل مارکتینگ و مزایای مختلف آن قصد داریم تا خدمات تیم بی نهایت به عنوان ارائه دهنده‌ی خدمات ایمیل مارکتینگ در شیراز را به شما معرفی کنیم. پس با ما تا انتهای مسیر شناخت ایمیل مارکتینگ همراه شوید…

خدمات ایمیل مارکتینگ شیراز

ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) یا بازاریابی ایمیلی چیست ؟

خیلی از افراد بر این باورند که ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) با تبلیغات ایمیلی (Email Advertising) تفاوتی ندارد و هر دو یک کاربرد را دارند. ولی باید گفت که ایمیل مارکتینگ دنیای گسترده‌تری را تحت پوشش خود قرار می‌دهد. دنیایی که اگر بصورت تخصصی و صحیح وارد آن شوید باعث زیر و رو شدن کسب و کار شما و فروش محصولات شما می‌شود.

تقریبا در سال ۲۰۱۹، ۳۵۰ میلیارد دلار در حوزه‌ی ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی هزینه شده است

ایمیل مارکتینگ چیست؟

ارسال ایمیل های تبلیغاتی و تجاری به تعدادی از مخاطبان از پیش تعیین‌شده به منظور تقویت ارتباط تجاری با مشتریان قدیمی و یا جذب مشتریان جدید، ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی می‌گویند. ایمیل مارکتینگ یکی از با صرفه‌ترین روش‌های ارتباطی و تبلیغاتی در سراسر وب می‌باشد.  معمولا محتوای این نوع ایمیل‌ها دامنه‌های وسیع ارتباطی از قبیل: ایمیل‌های تبلیغاتی، تخفیف‌ها، پیشنهادات جذاب و فصلی، محتوای آموزشی و کاربردی و… را شامل می‌شود .

ایمیل مارکتینگ یکی از بهترین ابزارها برای برند‌سازی نیز می‌باشد. ظرفیت‌های موجود در سیستم ایمیل مارکتینگ آنقدر بالاست که گاهی به دلیل عدم اگاهی و شناخت درست و کافی، نمی‌توان از تمامی ظرفیت‌های آن بهره برد. برای همین مراجعه به تیم‌هایی که تخصص کافی و مهارت لازم در حوزه ایمیل مارکتینگ را دارند، می‌تواند به شما در جهت رسیدن به اهداف کوتاه مدت و بلند خود کمک چشمگیری کند. گروهی همچون گروه دیجیتال مارکتینگ بینهایت.

 

تفاوت تبلیغات ایمیلی و ایمیل مارکتینگ چیست؟

در تبلیغات ایمیلی همانطور که از نام آن پیداست هدف ارسال پیام تبلیغاتی از پیش مشخص شده به تعداد کثیری از افراد است که در بیشتر اوقات از بانک ایمیلی برای ارسال این تبلیغات استفاده می‌شود که به نوعی زیرپا گذاشتن حریم خصوصی و اصول اخلاقی را نیز در برمی‌گیرد.

اما بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) در اصل برقراری یک ارتباط بلند مدت و دوطرفه با مشتریانی است که خود مشتاق این ارتباط هستند. پس پر واضح است که این ارتباط تنها در صورت رضایت مشتری برقرار خواهد شد و مادامی که این رضایت و اشتیاق پابرجا باشد این ارتباط نیز همواره برقرار خواهد بود. در ایمیل مارکتینگ محتوای رد و بدل شده با مشتریان فراتر از یک تبلیغ می‌باشد. بطور کلی هدف در ایمیل مارکتینگ برقراری یک رابطه ی عمقی و کارآمد با مخاطب می‌باشد. محتوای ایمیل‌های ارسالی از اهمیت بالایی در جلب رضایت مشتریان برخوردار است. به همین منظور پیشنهاد ما به تمامی کسب‌وکارها جهت بهره‌مندی مثبت از سیستم ایمیل مارکتینگ، مراجعه به تیم‌های دارای تجربه بالا در ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) می‌باشد.

۵۶ درصد از شرکت‌های دیجیتال مارکت ادعا دارند ایمیل و استفاده از ایمیل مارکتینگ بهترین راه برای بالا بردن نرخ بازگشت سرمایه (ROI) می‌باشد

آیا کسب‌و‌کار ما نیاز به ایمیل مارکتینگ دارد؟

این سوال بسیاری از افرادی‌ست که شناخت کامل به روش‌های نوین تبلیغاتی ندارد یا از تاثیرات مستقیم ایمیل مارکتینگ بر کسب‌وکار خود اطلاع چندانی ندارند. بطور کلی ایمیل مارکتینگ برای جذب مشتری جدید، معرفی محصول، ارتباط با مشتریان قدیمی و … نقش بسیار مهمی را در هر کسب‌وکاری ایفا می‌کند. از تمام این موارد گذشته، ایمیل مارکتینگ برای کسب‌و‌کارهایی که توانایی هزینه‌ی بالا در جهت جذب مشتری ندارند بهترین گزینه و به جرات می‌توان گفت گزینه‌ی اول می‌باشد. البته تنها درصورتی می‌توان ادعا نمود که ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی نرخ جذب بالایی خواهد داشت که از یک تیم کاملا حرفه ای در ارائه ایمیل مارکتینگ بهره ببرید. تیمی که کسب‌وکار مشتریان خود را از صفر به بینهایت رسانده باشد.

مزایای استفاده از ایمیل مارکتینگ

مزایای استفاده از ایمیل مارکتینگ چیست؟

مزایای ایمیل مارکینگ یا بازاریابی ایمیلی بسیار فراتر از آن چیزی‌ست که بخواهیم ایمیل مارکتینگ را از ابزارهای تبلیغاتی کسب‌وکارمان کنار بگذاریم. به خصوص اگر بدانیم با بهره بردن از ایمیل مارکتینگ بطور متوسط از هر ۳۸ نفر یک نفر تبدیل به مشتری می‌شود. برخی از این مزایا عبارت‌اند از:

ROI یا نرخ بازگشت نسبتا خوب

موضوع بازگشت سرمایه یکی از مهم‌ترین مواردی است که هر کسب و کاری برای شروع تبلیغات خود به آن دقت بالایی دارد. هر کسب‌وکاری انتظار دارد با صرف هزینه‌ای مشخص به طور میانگین با جذب مشتری و فروش محصول از طریق همان تبلیغات، هزینه‌ی مصرف شده در تبلیغات را نیز جبران کند. طبق تحقیقات لیتموس (Litmus) میانگین نرخ بازگشت ایمیل مارکتینگ ۳۸:۱ می‌باشد که نشان از مقرون به صرفه بودن این سیستم تبلیغاتی می‌باشد. البته این نرخ بازگشت تنها در صورتی رخ خواهد داد که ایمیل مارکتینگ بصورت حرفه‌ای و کاملا پیشرفته آغاز و مدیریت شود. یعنی بهره بردن از تجربیات متخصصان ایمیل مارکتینگ همچون متخصصان با تجربه گروه بینهایت ما.

سرعت بالا و به صرفه بودن از نظر هزینه

ایمیل مارکتینگ نسبت به هزینه‌ی پایینی که دارد، سرعت جذب مشتری بالایی دارد. تاثیر‌گذاری فوری این سیستم زمانی مشخص می‌شود که برای یک حراجی یا فروش محصول خود زمان محدودی را در محتوای ایمیل برای مشتریان ارسال کنید. این ابزار تبلیغاتی اگر توسط یک گروه متبحر در زمینه‌ی تبلیغات بر روی کسب‌وکارتان پیاده شود. مطمعنا جواب مثبت آن شما را حیرت زده خواهد کرد. به مانند اکثر مشتریان بینهایت که هرگز باور نداشتند با این سرعت چنین جهش مثبتی در کسب و کارشان شاهد باشند.

سفارشی سازی ایمیل

ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) و بهره جستن از یک گروه درس پس داده در این راه می‌تواند به شما این امکان را بدهد که ایمیل‌هایی با هرآنچه مورد نیاز کسب‌وکار و حتی جذب مشتریان شما مفید و موثر است را بطور حرفه‌ای شخصی‌سازی کنید. در ایمیل مارکتینگ یا بازارابی ایمیلی چون ارتباط شما و با مشتریان کاملا دو طرفه می‌باشد، مخاطبان و مشتریان بر اساس نیازشان این امکان را دارند که انتخاب کنند چه نوع ایمیل با چه نوع محتوایی را از طرف شما دریافت کنند. اینجاست که حضور یک تیم حرفه‌ای برای مدیریت ایمیل مارکتینگ شما از اهمیت بالایی برخور دار خواهد شد. تیمی که بتواند بهترین محتوا را برای مشتریان تولید کنید.

دو سوم مردم دنیا دوست دارند از اخبار مزایده‌ها و جشنواره‌های تخفیفی و پیشنهادات خاص از طریق ایمیل آگاه شوند.

امکان تحلیل و بررسی رفتارهای مخاطبان

در ایمیل مارکتینگ به راحتی می‌توان از رفتار مخاطبان اگاه شد. با داشتن یک تیم کارکشته در  حوزه‌ی ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی به راحتی می‌توانید متوجه شوید که مخاطبان کدام ایمیل را باز کرده یا بر روی کدام لینک‌ها کلیک کرده‌اند. اینجاست که ما تیم بینهات رو دوباره به شما پیشنهاد میکنم. تیمی که از ابتدای راه تاکنون رضایت هیچ کدام از مشتریان خود را از دست نداده است.

انتقال سریع و مستقیم پیام اصلی شما

نقطه عطف به کارگیری ایمیل مارکتینگ برای برقراری ارتباط با مشتریان قدیمی و حتی جدید، امکان ارسال پیام هدف شما بطور مستقیم به همان مخاطبان می‌باشد. به کارگیری محتوای حرفه‌ای و مناسب با کسب‌وکارتان حتی می‌تواند تا آن مرحله پیش برود که مشتریان شما به انتظار دریافت ایمیل شما بنشینند و به محض دریافت ایمیل بصورت آنی آن را مورد مطالعه قرار دهند. ارائه محتوای مناسب و مرتبط با کسب و کار شما از مهمترین خصوصیت‌های تخصصی تیم بینهایت ماست. محتوایی که حتی مشتریان خود بینهایت را هم همواره شگفت زده می‌کند.

بطور کلی بازاریابی ایمیلی تنها در صورتی می‌تواند برای کسب‌وکار شما ثمربخش باشد که بصورت حرفه‌ای پیاده سازی و مدیریت شود. تیم بینهایت با ارائه بهترین خدمات ایمیل مارکتینگ و بهره‌بردن از به‌روز‌ترین استراتژی‌های سال ۲۰۲۰ و دارا بودن متخصصان کاملا متبحر و با‌تجربه در زمینه‌ی ایمیل مارکتینگ، همواره مورد تحسین مشتریان خود بوده و می‌باشد. مشتریانی که از بدو آغاز همکاری با بینهایت تا به امروز همواره شاهد رشد کسب‌وکار و افزایش مشتریان خود بوده‌اند و در جهت گسترش همکاری‌های خود با تیم دیجیتال مارکتینگ بینهایت هر روز گام‌های بلندتری برمی‌دارند. گام‌هایی که همگی مایه‌ی افتخار و سربلندی تیم دیجیتال مارکتینگ بینهایت می‌باشد.

بر اساس تحقیقات به عمل آمده از ۵۰۰ شرکت دیجیتال مارکت دنیا، به ازای هر یک دلار هزینه در بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ، ۴۴ دلار به صاحبان همان کسب‌وکار باز می‌گردد

 

برای سفارش خدمات دیجیتال مارکتینگ در شیراز، همین حالا با کارشناسان ما در بی نهایت تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.
    blank