عکاسی صنعتی

احتمالا شما هم شنیده اید که با عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و خلق تصاویر منحصربفرد می­توانید فروش خود را چندین برابر کنید. بله این مطلب صحت دارد و شما می­توانید با این روش کسب و کار خود را چه در دنیای دیجیتال و چه در فروش حضوری؛ رونق ببخشید. با ورود بازاریابی دیجیتال و فضای کسب و کارهای اینترنتی، اهمیت استفاده از عکسهای با کیفیت چندین برابر شده و بسیاری از کسب و کارها با در نظر گرفتن این مهم به موفقیت های جدیدی رسیده اند. در واقع با عکاسی صنعتی، محصولات شما یا بهتر بگوییم، برند شما بهتر دیده می­شود و در اذهان ماندگارتر می­شود. برای آشنایی بیشتر، با تیم عکاسی بی نهایت همراه شوید…

blank

عکاسی صنعتی یعنی ثبت تصاویری جذاب از محصولات، خدمات و سازمان شما آن‌طور که شایسته برند شماست.

نقش عکاسی صنعتی در بازاریابی

عکاسی صنعتی یا همان Commercial Photography، بخش مهمی از تبلیغات، تجارت و برند سازی است. عکسهای صنعتی جزئی از مجموعه فرآیند موفقیت کسب و کارها شناخته شده و تاثیر زیادی در برندسازی محصولات، شخصیت سازی برند، حفظ ثبات نام تجاری، گسترش بازار، افزایش مشتریان، ایجاد بازارهای جدید و حفظ مشتریان فعلی دارد و از مهمترین و موفق ترین بخش های آژانس تبلیغات بی نهایت به حساب می آید و زیر نظر تیم حرفه ای و تحصیل کرده هدایت می شود.

عکاسی صنعتی با هدف معرفی مزیت های محصول و یا خدمات انجام می شود و ابزار رسانه ای قدرتمند برای افزایش فروش کالا و یا خدمات هستند.

عکاسی صنعتی محصولات در واقع نمایش تصویری واقعی از ماهیت و ویژگی های محصول است.

عکسهای صنعتی پل ارتباطی تولید کنندگان کالا و خریداران هستند و هدف از آن آگاه ساختن مشتریان از خصوصیات و مزیت های محصول است.

تفاوت عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

اکثر افراد عکاسی صنعتی و تبلیغاتی را یکسان می پندارند اما اینطور نیست. در عکاسی صنعتی، عکاس بدون بزرگ نمایی و یا تغییر در اصل موضوع به ثبت تصویر از دستاوردها، خدمات و محصولات یک شخص، فروشگاه یا سازمان میپردازد اما در عکاسی تبلیغاتی بر خلاف مدل اول، عکاس سعی در به تصویر کشیدن یک محصول با بزرگنمایی و برجسته کردن دارد و با ایده های خلاقانه خود موجب فروش بیشتر محصول خواهد شد. عکاسی از محصولات غذایی از محبوبترین انواع عکاسی می باشد. در ادامه نمونه عکاس هایی که توسط تیم عکاسی بی نهایت گرفته شده، ارائه گردیده است.

نوع دیگری از عکاسی تبلیغاتی، عکاسی مد است که در حوزه زیبایی شناسی وارد می­شود و سبک پوشش، لباس و انواع اکسسوری­ها را شامل می­شود. در این نوع عکاسی از لنزهای مخصوص با عنوان تِلِه استفاده می­شود.

خدمات عکاسی بی نهایت

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ بی­نهایت با استفاده از تیم حرفه ای و مجرب و همچنین امکانات مناسب مانند دوربین حرفه ای، لنزهای تخصصی و فلاش، سفارش انواع مدل­های عکاسی صنعتی، تبلیغاتی، مد، عکاسی پرتره برای پرسونال برندینگ را می پذیریم.

برای انجام عكاسی صنعتی كافی است پس از مشاهده نمونه عكس های ما در سایت آژانس تبلیغات بی نهایت با ما تماس بگیرید و در مورد نوع پروژه و عكس های مورد نیاز خود توضیحاتی ارائه دهید.

ما با بررسی پروژه و تخمین موارد قابل انجام عكاسی ، پیشنهادی حاوی اطلاعات فنی ، زمان بندی انجام كار و هزینه عكاسی صنعتی و تبلیغاتی را برایتان ارسال می كنیم.

تیم عكاسی ما با بهترین ابزار و تجهیزات عكاسی صنعتی در خدمت شماست و با نکته سنجی خود تمام زوایا و نكات ریز را پوشش خواهندداد.

 تعداد عكس های گرفته شده چندین برابر تعداد مورد نیاز شما خواهد بود كه پس از پایان انجام كار ، تعداد مورد نظر توسط شما از میان آنها انتخاب شده و جهت انجام عملیات ویرایش و تصحیح نور و رنگ ، به دست متخصصان عكاسی و گرافیك در استودیو بی نهایت سپرده خواهند شد.

برای سفارش خدمات عکاسی تبلیغاتی یا صنعتی در شیراز، همین حالا با کارشناسان ما در بی نهایت تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.
    blank