خدمات موشن گرافیک در شیراز

علم بازاریابی و علم گرافیک پیوند دیرینه ای با یکدیگر دارند. موشن گرافیک به دلیل جذابیت بصری، قدرت به تصویر کشیدن احساسات و انعطاف بالا، توانایی ویژه ای در انتقال پیام به مخاطب دارد. موشن گرافیک از دو واژه موشن به معنای حرکت و گرافیک(تصاویری که عموما با برنامه های گرافیکی ساخته میشوند) تشکیل شده است. در ادامه به معرفی این تکنیک و خدمات آن در شیراز خواهیم پرداخت. با تیم بی نهایت ما همراه شوید…

خدمات موشن گرافیک در شیراز

موشن گرافیک دانش ادغام تصاویر و حرکت آنها به همراه صدا که در ساخت تیزر تبلیغاتی، انیمیشن های دوبعدی، برنامه های آموزشی و…کاربرد دارد . در ساخت موشن گرافیک به دوربین، نور و فیلمبرداری و بازیگر نیازی نیست.

رنگ های جذاب، تصاویر گرافیکی متنوع و خلق افکت هایی با جذب مخاطب همگی دلایلی هستند که موشن گرافیک امروزه جزو پرطرفدارترین روشها به ویژه برای تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند، محبوبیت ویژه ای نزد مخاطبان دارند و به شناخت برند و افزایش فروش کمک می کنند.

موشن گرافیک ها درساخت تیزرهای نمایشگاهی و سازمانی، انواع تبلیغات ویدئویی متناسب با شبکه های اجتماعی وبسایت های اینترنتی و تلویزیونی کاربرد دارند .

آماده سازی در کمترین زمان، بدون نیاز به فیلمبرداری،جذابیت بالا ، کاراکترهای اختصاصی و مقرون به صرفه بودن دلیلی برای پیشنهاد آژانس تبلیغات بی نهایت برای ساخت موشن گرافیک به شماست .

موشن گرافیک تبلیغاتی می‌تواند جایگزینی بـرای فیلم های صنعتی و تیزرها باشد تـا خدمات و محصولات شما را با سبک جدید معرفی کند.

موشن گرافیک تبلیغاتی به عنوان شاخه ای جدید از تبلیغات ویدیویی هزینه ها را کاهش می دهد و شما با کمترین مشغله ذهنی، می توانید بیشترین اطلاع رسانی را داشته و اهداف تبلیغاتی خـود را برآورده کنید.

خدمات موشن گرافیک در استودیو بی نهایت

خدمات موشن گرافیک در شیراز

روند سفارش و ساخت موشن گرافیک با توجه به نوع موشن گرافیک درخواستی ممکن است متفاوت باشد. به صورت کلی این روند در آژانس بی نهایت به ترتیب زیر می باشد:

 • سفارش موشن گرافیک از سوی مشتری
 • ارسال اطلاعات مورد نیاز جهت طراحی از سوی مشتری
 • پرداخت ۵۰ درصد هزینه به عنوان پیش پرداخت از سوی مشتری
 • طراحی موشن گرافیک از سوی تیم بی نهایت
 •  ارسال نمونه موشن گرافیک جهت بررسی به مشتری
 • درخواست اصلاحات مورد نظر از سوی مشتری (تنها برای موشن گرافیک های یک دقیقه ای و بلند تر و حداکثر به میزان ۲۰ درصد
 • اصلاح موشن گرافیک
 • ارسال نمونه اصلاح شده برای مشتری
 • پرداخت ۵۰ درصد باقی مانده هزینه از سوی مشتری
 • ارسال موشن گرافیک نهایی برای مشتری

برای سفارش خدمات دیجیتال مارکتینگ در شیراز، همین حالا با کارشناسان ما در بی نهایت تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.
  blank

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *