با استاپ موشن، متفاوت دیده شوید

تابحال به این موضوع فکر کرده اید که محصولات خود را به شکل متفاوت و خاصی تبلیغ کنید؟

آن دسته از تبلیغاتی که در ذهن مخاطب شما نقش می­بندد باعث می­شود که در زمان خرید؛ جزء اولویت مشتریان باشید و در فروش محصولات از رقبای خود پیشی بگیرید. استاپ موشن یکی از راهکارهایی است که محصولات و برند شما را خاص و به یادماندنی می­کند. برای آشنایی با این روش تبلیغاتی و تکنیک­های آن، با ما همراه شوید…

استاپ موشن در شیراز

استاپ موشن چیست؟

استاپ موشن یکی از روش­های انیمیشن سازی است. در این روش به جای به حرکت در آوردن نقاشی های دستی یا کامپیوتری، اجسام را به حرکت می آورند.

برای تولید استاپ موشن از جسم مورد نظر تصویری تهیه و سپس اندکی آن را جابجا کرده و دوباره تصویر برداری می­شود. در انتها با در کنار هم قرار دادن این تصاویر توهم حرکت و زنده بودن ایجاد می شود که بسیار جذاب و دلنشین است و این روزها طرفداران زیادی برای خود پیدا کرده است.

انواع استاپ موشن

استاپ موشن انواع متفاوتی دارد که تفاوت آن ها در اجسام مورد استفاده­ی آن است.

  • انیمیشن عروسکی (Puppet Animation)

استفاده از عروسک هایی با مفصل های متحرک

  • انیمیشن خمیری (Clay Animation)

استفاده از مواد شکل پذیری مانند خمیر، گِل در ساخت عروسک ها

  • انیمیشن کات اوت (Cutout Animation)

استفاده از تکه های بریده شده کاغذ یا پارچه که بر روی یک پس زمینه قرار دارند

  • انیمیشن اشیا (Object Animation)

استفاده از لوازم و وسایل واقعی به جای استفاده از مدل ها و عروسک های ساختگی پیکسلیشن (Pixilation)

خدمات تولید استاپ موشن در شیراز

استفاده از بازاریابی ویدئویی یا ویدئو مارکتینگ یکی از فعالیت های آژانس تبلیغات بی نهایت بشمار می­آید و توسط یک تیم خلاق و پرانرژی اجرا می شود. دیگر بخش های مجموعه ما نظیر تیم گرافیک، تیم محتوا و تیم عکاسی نیز با بخش ویدئومارکتینگ در همکاری مداوم هستند.

این نوع بازاریابی با استفاده از جاذبه های بصری و از طریق ویدئوهای خلاقانه توجه مخاطبان را به صورت ناخودآگاه به برند شما جلب کرده و افزایش فروش را به همراه خواهد داشت.

استاپ موشن یک راه ساده برای انتقال احساسات به افراد است.

قبل از اینکه تصمیم به تبلیغات گسترده بگیرید، به این موضوع فکر کنید که شاید داشتن یک تیزر معرفی موشن گرافیک خیلی سریع تر شما را به هدف تان نزدیک کند.

هدف ما این است که با ساخت استاپ موشن های خلاقانه و دوست داشتنی شما را در جذب مخاطب بیشتر، آن هم در زمان کوتاه تر یاری دهیم.

برای سفارش خدمات دیجیتال مارکتینگ در شیراز، همین حالا با کارشناسان ما در بی نهایت تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.
    blank

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *